BIOEXPO Warsaw to jedyne wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej dedykowane tylko branży ekologicznej.

BioExpo Warsaw - Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych

Targi mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą do dialogu pomiędzy producentami a kupcami, właścicielami sklepów specjalistycznych oraz hurtowni spożywczych i wielobranżowych.
To także idealna okazja do nawiązywania relacji biznesowych w ramach rynku krajowego, jak również rozwijania i zwiększania eksportu produktów.

Targi BIOEXPO Warsaw to też przestrzeń do prezentacji nowości oraz rozmowy o trendach na rynku żywności i produktów ekologicznych.

Nieodłączną częścią wydarzenia jest Kongres BIOEXPO, charakteryzujący się bogatym programem konferencji, seminariów i warsztatów, które stanowią szansę na podjęcie dyskusji o aktualnej kondycji branży i perspektywach jej rozwoju.

W gronie wystawców znajdą się przedstawiciele sektorów: żywności i napojów, rolnictwa ekologicznego, kosmetyków i środków czystości, maszyn produkcyjnych, opakowań i naczyń do serwowania, sprzętu gospodarstwa domowego, produktów dla zwierząt domowych, a także start`upy oraz instytucje wspierające i okołobiznesowe (m.in.: jednostki certyfikujące).

Źródło: https://bioexpo.pl/?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=STPL&gclid=Cj0KCQjwkOqZBhDNARIsAACsbfJ7IYnUkLowUvNDVsm4VeYoc9-BQiZm8zsaMqjtzLhdKiOUA6NlzXQaAkusEALw_wcB

BioExpo Warsaw – Międzynarodowe Targi Żywności i Produktów Ekologicznych
Skip to content