Sektorowa Rada ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo zaprasza na na kolejny warsztat z cyklu Dobre Praktyki Współpracy Edukacji z Biznesem ICT, który odbędzie się 28 kwietnia 2022 r. w godz. 13:30 – 15:00 w formule online przy użyciu platformy MS Teams.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu Utworzenie i funkcjonowanie Sektorowej Rady ds. Kompetencji Telekomunikacja i Cyberbezpieczeństwo, realizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Polską Izbę Informatyki i Telekomunikacji

Celem warsztatu pt. Dobre praktyki współpracy – przykład ze strony biznesu i środowisk akademickich będzie wskazanie możliwych płaszczyzn współpracy między edukacją i biznesem TCB. 

Warsztat będzie miał formułę otwartą i rozpocznie się prezentacjami dobrych praktyk, a następnie odbędzie się część dyskusyjna, podczas której uczestnicy będą mogli wskazać jeszcze inne możliwości i płaszczyzny współpracy.

Do udziału w warsztatach zaproszeni są Członkowie Sektorowej Rady TCB, inni eksperci z branży oraz Ci, którzy chcieliby włączyć się w opracowanie ekosystemu kompetencyjnego dla tego sektora.

Zainteresowani udziałem w warsztacie proszeni są o przesłanie zgłoszenia na adres sekretariat@piit.org.pl do końca dnia 27 kwietnia 2022 r.

Źródło: https://srit.radasektorowa.pl/470-dobre-praktyki-wspolpracy-edukacji-z-biznesem-ict

Dobre Praktyki Współpracy Edukacji z Biznesem ICT
Skip to content