Związek Pracodawców Motoryzacji i Artykułów Przemysłowych przy Konfederacji Lewiatan zaprasza na: VI Ogólnopolską Konferencję „Nowe kompetencje na nowe czasy”.

Wydarzenie organizowane jest w ramach realizowanego przez ZPMiAP wraz z Polską Izbą Motoryzacji i Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną projektu pn. „Rada ds. kompetencji w sektorze motoryzacyjnym z uwzględnieniem elektromobilności” (POWR.02.12.00-00-SR01/17).

Celem konferencji jest pokazanie najlepszych praktyk firm z sektora motoryzacji w obszarze szkolnictwa zawodowego oraz dialogu na temat wyzwań przed jakimi stoi system nauczania zawodowego w sektorze motoryzacyjnym w Polsce.

Ponadto, podczas tegorocznej konferencji pokazany będzie potencjał jaki posiadają uczniowie szkół branżowych oraz techników. Planowana jest debata oksfordzka pt.”The power of Youth”, w której wezmą udział młodzi mechatronicy z Zespołu Szkół w Chocianowie oraz prezesesi fabryk motoryzacyjnych w Polsce. Udział w debacie potwierdził Tomasz Gębka, Member of the Board of FCA Poland, Plant Manager – Tychy Vehicle Plant, Stellantis.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Wydarzenie uzyskało patronat honorowy Ministra Edukacji i Nauki.

Źródło: https://online.ikongres.pl/conference/konferencja_nowe_kompetencje_na_nowe_czasy_gGtw?utm_source=qrcode&utm_medium=print&utm_campaign=materialy_drukowane

Konferencja „Nowe kompetencje na nowe czasy”
Konferencja „Nowe kompetencje na nowe czasy”
Skip to content