Jak wykreować pozytywny wizerunek firmy w mediach społecznościowych?

Akademia Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatny kurs online „Media społecznościowe w biznesie”, który rozwinie Twoje umiejętności związane z komunikacją w mediach społecznościowych.

Po ukończeniu kursu z łatwością zaprojektujesz i skutecznie wdrożysz schemat komunikacji w mediach społecznościowych, wybierzesz najbardziej adekwatne narzędzia do zwiększenia rozpoznawalności swojej marki, wykreujesz pozytywny wizerunek firmy oraz poradzisz sobie w sytuacjach kryzysowych np. w przypadku negatywnych komentarzy. 

Zaawansowany kurs online Akademii PARP  jest kontynuacją (uzupełnieniem) kursu z poziomu podstawowego i został stworzony z myślą o osobach, które już dysponują wiedzą z kursu podstawowego oraz chcą umiejętnie wykorzystać potencjał portali społecznościowych w kontekście poprawy wizerunku i reklamy swojej firmy w Internecie.

Dzięki udziałowi w kursie zaawansowanym dowiesz się m.in. jak wykorzystać media społecznościowe w sprzedaży produktów i usług, jak kształtować i utrzymywać pozytywny wizerunek firmy, jak pozyskiwać nowych klientów oraz jak sobie radzić w sytuacjach kryzysowych.

Media społecznościowe w biznesie – kursy online
Skip to content