20.04.2022 r.

19:00

online

Online

Młodzież kontra prawo

EduAkcja zaprasza na bezpłatne wydarzenie organizowane w ramach VII Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowego Neurodydaktyki pt. „Siła różnorodności”.

O tym, co jest możliwe mimo trudnego startu opowiedzą: ekspert EduAkcji, profesor Marek Kaczmarzyk oraz jego gość Leszek Chołka. 

Leszek Chołka jest pedagogiem z wykształcenia i zamiłowania. Obecnie pracuje w szkole, w której zajmuje się dziećmi i młodzieżą od klasy 7 szkoły podstawowej. Poza byciem pedagogiem szkolnym jest też oficerem Biura Spraw Wewnętrznych Policji, obecnie w stanie spoczynku, a przed wstąpieniem do Policji pracował w areszcie śledczym.

W swojej pracy Leszek Chołka wraz z zespołem nauczycieli i wychowawców pomaga dzieciom, które przez innych zostały już dawno skreślone. To uczniowie posiadający indywidualne trudności w nauce i funkcjonowaniu zarówno w środowisku szkolnym, rodzinnym, jak i rówieśniczym.

Dzięki doświadczeniu gościa i wiedzy gospodarza można będzie się przyjrzeć wymagającej drodze młodego człowieka ku dorosłości i możliwościach jakie ma, mimo trudnych początków. 

Źródło: https://www.facebook.com/events/2185314111618535/?active_tab=discussion

Młodzież kontra prawo. Spotkanie towarzyszące VII Ogólnopolskiemu Sympozjum Naukowemu Neurodydaktyki pt. „Siła różnorodności”
Skip to content