Ruszył nabór do programu tworzonego przez Polski Fundusz Rozwoju i Allegro, który skierowany jest do osób i zespołów chcących zdobyć praktyczną wiedzę biznesową, nowe kontakty i finansowanie dla rozwoju własnego projektu technologicznego. Zgłoszenia można wysyłać do 30. czerwca br.

Do programu mogą zgłosić się osoby indywidualne, które myślą o stworzeniu zespołu i założeniu własnej firmy lub dołączeniu do istniejącego projektu. Zgłoszenia mogą również przesłać zespoły liczące do 3 osób, mające innowacyjny pomysł, który chcą dopracować przy wsparciu Szkoły Pionierów PFR.

Kluczowa jest gotowość do udziału we wrześniowych, 2-tygodniowych warsztatach, które będą odbywać się od poniedziałku do piątku w formule stacjonarnej w Warszawie. Główne warsztaty przeprowadzane będą w języku angielskim, co umożliwi udział w programie osób i zespołów m.in. z Ukrainy.

W tegorocznej edycji uczestnicy mogą tworzyć innowacyjne rozwiązania w trzech ścieżkach tematycznych:

  1. Climate Tech
  2. Health Tech
  3. Kategoria otwarta związana z celami zrównoważonego rozwoju ONZ

Zgłoszenia do tegorocznej edycji Szkoły Pionierów PFR można wysyłać do 30. czerwca poprzez formularz aplikacyjny. Przed przystąpieniem do jego wypełnienia należy przygotować CV i personalny plan rozwoju oraz – w przypadku zespołów – krótkie nagranie wideo lub prezentację projektu.

Źródło: https://pfrsa.pl/szkolapionierow

Piąta edycja Konkursu Szkoły Pionierów Polskiego Funduszu Rozwoju
Skip to content