Już 8 listopada rusza cykl bezpłatnych konferencji #IdeaRozwojuBiznesu, skierowanych do przedsiębiorców. Inicjatywa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) i Ministerstwa Rozwoju i Technologii  ma na celu przybliżenie uczestnikom najbardziej aktualnych tematów związanych z prowadzeniem biznesu, w tym nowych rozwiązań i regulacji prawnych.

Podczas pierwszego spotkania uczestnicy dowiedzą się, czym są Proste Spółki Akcyjne (PSA) i dlaczego są szczególnie atrakcyjną formą prowadzenia działalności dla start-upów.

Patronami medialnymi cyklu są: Strefa Biznesu oraz LPL.

Wszystkie wideokonferencje będzie można obejrzeć pod linkiem: parp.gov.pl/idearozwojubiznesu
Udział w wydarzeniach jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Obejrzyj nagranie webinarium nt. „Prosta spółka akcyjna w praktyce”. Poznaj praktyczne aspekty związane z funkcjonowaniem prostej spółki akcyjnej. Dowiedz się jak korzystać z tej formy działalności oraz jakie są jej zalety i wady. 

Prosta spółka akcyjna (PSA) to nowa forma prowadzenia działalności gospodarczej dostępna od 1 lipca 2021 r. Zasady jej tworzenia i funkcjonowania znacznie ułatwiają rozwój firm i start-upów nastawionych na pozyskiwanie zewnętrznych inwestorów. Webinarium poprowadził Mateusz Sawaryn – radca prawny posiadający 13-letnie doświadczenie, w obsłudze prawnej spółek i przedsiębiorstw.

Źródło: https://www.een.org.pl/component/content/article/83190:prosta-spolka-akcyjna-w-praktyce-zobacz-nagranie-webinarium

Proste Spółki Akcyjne rozwiązaniem dla młodych innowatorów
Skip to content