XVI FORUM INŻYNIERSKIE – IX DZIEŃ MECHANIKA, pod hasłem „Innowacyjna oferta młodych” odbędzie się 30 maja 2023 r. w pierwszym dniu Międzynarodowych Targów ITM INDUSTRY EUROPE – Przemysł Ery Cyfrowej. Tej ważnej imprezie wystawienniczej, prezentującej światowe trendy w przemyśle, tradycyjnie już od 2003 r. towarzyszy Forum Inżynierskie organizowane w formie konferencji naukowo-technicznej. Podczas której prezentowane będą m. in. rozwiązania młodych twórców techniki. Przewidziana jest też dyskusja na temat uwarunkowań twórczości technicznej i możliwości wdrażania jej rezultatów do gospodarki.

Tradycyjnie podczas IX Dnia Mechanika zostaną wręczone nagrody w ogólnopolskim konkursie organizowanym na rzecz innowacyjnej gospodarki przez SIMP za „Najlepsze Osiągnięcie Techniczne Roku 2022”. Przez SIMP przyznany zostanie także tytuł „Inżynier Mechanik 2023” za wdrożenie high-tech w dziedzinie mechaniki.

XVI Forum Inżynierskie – IX Dzień Mechanika – „Innowacyjna oferta młodych” będzie transmitowane online na kanale TV NOT.

Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja, która gwarantuje wstęp na targi ITM Industry Europe 2023 – Przemysł Ery Cyfrowej. Targi można zwiedzać w godzinach 9:00-16:00 w dniach od 30 maja do 2 czerwca 2023 r.

Źródło: https://fi.enot.pl/

XVI FORUM INŻYNIERSKIE – IX DZIEŃ MECHANIKA
Skip to content