Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza do udziału w seminarium podsumowującym oraz prezentującym publikację pt.: „Sztuczna inteligencja (AI) jako megatrend kształtujący edukację. Jak przygotowywać się na szanse i wyzwania społeczno-gospodarcze związane ze sztuczną inteligencją?”, które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2022 w Warszawie w Szkole Głównej Handlowej, Al. Niepodległości 162, sala 152.

Na spotkaniu prezentującym publikację będzie okazja do dyskusji z jej autorami m.in. na temat znaczenia wiedzy i umiejętności z zakresu AI w przyszłych kwalifikacjach.

Program spotkania

Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, realizowanego przez Instytut Badań Edukacyjnych w Warszawie na zlecenie Ministerstwa Edukacji i Nauki, współfinansowanego ze środków UE w ramach Programu Operacyjnego „Wiedza, Edukacja, Rozwój”. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zaproszenie na seminarium podsumowujące oraz prezentujące publikację pt.: „Sztuczna inteligencja (AI) jako megatrend kształtujący edukację. Jak przygotowywać się na szanse i wyzwania społeczno-gospodarcze związane ze sztuczną inteligencją?”
Skip to content